Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
INFOLINIA: 519 326 296

Opis inwestycji

"Na Klifie" to osiedle położone u zbiegu ulic Kosynierów Gdyńskich i Górnej, na skarpie górującej nad ulicą Gdyńską. Główny atut to lokalizacja, z nieograniczonym widokiem na panoramę miasta oraz dogodna komunikacja z pozostałymi dzielnicami miasta poprzez ring miejski i obowodnicę.

Na osiedlu znajdują się: szkoła, przedszkola, korty tenisowe, boiska, szpital (Szpitalny Oddział Ratunkowy), sklepy dyskontowe, galeria, market budowlany, apteki oraz tereny zielone z infrastrukturą do spacerów, jazdy na rowerze, rekreacji i uprawiania sportów kwalifikowanych.

Budynki są idealnie usytuowane względem stron świata, loggie znajdują się od strony południowo zachodniej, dzięki czemu mieszkania będą doskonale doświetlone przez większą część dnia.

Mieszkania 2 i 3 pokojowe o powierzchni od 37 do 58 m2, w których można samodzielnie aranżować wnętrza. Dla wygody mieszkańców budynki wyposażyliśmy w windy, które obsługują wszystkie kondygnacje. Mieszkania są wyposażone w pomieszczenia pomocnicze, komórki lokatorskie (piwnice) i loggie. Budynek wyposażony w ogólne pomieszczenia na rowery, sprzęt sportowy, wózki, itp.
Wszystkie mieszkania posiadają liczniki (ciepła, ciepłej wody, zimnej wody). Umiejętny sposób zarządzania (rozliczanie comiesięczne kosztów) zapewniają niskie i rzetelne koszty eksploatacji lokali mieszkalnych i konserwację budynku. Zastosowane rozwiązania zapewniają maksymalny komfort, wygodę zamieszkania i brak trosk o stan techniczny nieruchomości. Budynek wyposażony jest w podziemne garaże jednostanowiskowe.
Do każdego z mieszkań w cenie zaplanowano miejsca postojowe na zewnętrznym parkingu.